İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Lama Demiri

Yassı lama demirleri kapılar, korkuluklar, çitler ve dekoratif amaçlı imalatlar ve onarımlar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılırlar. Lama demirleri farklı genişliklerde olabilirler. Lama demirleri sıcak haddeleme işlemiyle üretilebilir. Sıcak haddelenmiş lama demirleri özellikle kesin şekillerin ve toleransın gerekli olmadığı durumlarda kullanılır. 

Lama demirleri boyutları değişken olan kare kenarlı düz ve dikdörtgen hadde ürünleridir. Bu uygun maliyetli ürünler inşaat, mühendislik ve madencilik gibi farklı sektörlerde kullanılır. Yassı çubuğun çok yönlülüğü çeliğin mükemmel mukavemeti ve esnekliği ile bir araya gelerek onun pek çok farklı endüstride kullanılmasını sağlar.

 

Silme Demir

Silme demirleri inşaat sektörünün en önemli ürünlerinden birisidir. Lama demirleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan silme demir ile lama demir arasındaki tek farkı lama demirinin daha kalın olmasıdır. Silme demirleri kendi içerisinde farklı genişliklere sahip olabilirler. Haddeleme işlemiyle üretilen silme demirleri kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde şekillendirilebilirler.

Silme demiri ne demek sorusunun cevabı şu şekilde verilebilmektedir; silme demirleri boyutları değişken olsa bile daha çok düz ve dikdörtgen hadde ürünleridir. Uygun maliyetli inşaat ürünleri arasında yer alan silme demirleri çelik yapılarda altyapı görevi görürler. Bununla birlikte mukavemetli yapısı onun farklı endüstrilerde kullanılmasını sağlar.

 

Ürün İşleme / Sipariş

Satın almış olduğunuz kutu profil, boru, lama vb. malzemelerde istediğiniz ölçülerde kesim ve büküm hizmetini işletmemiz bünyesinde vermekteyiz.                              

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01