İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

T Demiri

T demiri demir çelik sanayinin hızlı büyüyen ihtiyaçları sonrasında doğmuş geniş çözüm ağı sunan bir üründür. Artan ihtiyaçlar sonrasında üretici firmalar  ve mühendisler  bu ihtiyacı ve talebi karşılamak için T demirini üretmiştir.

Kullanım Alanları

T Demiri sağlam yapısı,  kullanışlı şekli ile imalat ve inşaat sektöründe yaygın olarak tercih edilmektedir. İnşaatların vazgeçilmez elemanı olarak karşımıza çıkan bu ürün yapıların sağlamlığını ve mukavemetini arttırmada bir numaralı eleman olarak bilinir. İşçiler ve mühendisler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmesi tonlarca ağırlığı yıllarca sorunsuz bir şekilde taşımasından gelmektedir. T demiri en zor şartlarda pas ve oksitlenme yapmadan uzun bir ömür sağlar. İnşaatlarda destek elemanı olarak kullanılmasının yanında direk olarak yapı içerisine de katılmaktadır. Fuarlar, iş merkezleri, büyük yapılarda ve havalimanlarında sıklıkla kullanılır.

Buna ek olarak yüksek katlı binalarda vazgeçilmez elemanlardır. Mobilya sektörü, otomotiv sanayi, makine ve tarım endüstrisi kullanım alanlarından diğerleri olarak listelenebilir. Bu kadar ağır sanayi ve yapı dallarının arasında en basit şekliyle çit ve korkuluk imalatında da kullanılmaktadır. Özellikle bahçe ve duvar çevirmede yaygın olarak tercih edilir. Tarım sektöründe de bağcılıkta çok ciddi kullanım alanları vardır. Özellikle ülkemizin bağcılık merkezi olan Manisa yöresi Gediz Ovasında yapılan alçak şekilde sıralanmış asmaların bağ sıraları T demiri ile tutturulur.  

Geçmişte kullanılan beton yapılara göre sağlam, pratik ve uzun ömürlüdür. Temin edilmesi ve uygulamasındaki kolaylıklar bağcılar arasında yaygınlaşmasına yol açmıştır.

Ürün İşleme / Sipariş

Satın almış olduğunuz kutu profil, boru, lama vb. malzemelerde istediğiniz ölçülerde kesim ve büküm hizmetini işletmemiz bünyesinde vermekteyiz.                              

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01