İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Cumhur Metal

Metal ürünlerinin işlenmesinde ve satışında “önce kalite” ilkesiyle çalışan, lider, teknolojik yeniliklerin takip ve uygulayıcısı olmanın getirdiği fiyat ve kalite avantajını müşterilerine sunan bir şirket olmak misyonumuzdur. Bu misyonumuzu gerçekleştirmek için kalite politikamızı ve temel değerlerimizi oluşturduk. Cumhur Metal bugün ise dekoratif demir ürünlerini de ekleyerek hızla ürün yelpazesini büyüterek sektörün her türlü ihtiyacına cevap veren marka bir tedarikçi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  • Saclar
  • Boru ve Profiller
  • Hadde Mamülleri
  • Yapı Malzemeleri

2002'den Beri Güven ve Kalite

Temelleri 2002 yılında atılan Cumhur Metal, sektörde yılların verdiği güven, tecrübe ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

Cumhur Metal uzman ve deneyimli ekibi ile yılların getirdiği tecrübesini birleştirerek çözüm üretir. Üst düzey hizmet verir. Bayisi olduğumuz markaların ürünlerini kullanıcılara sunuyor, birçok büyük markanın çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz. Cumhur Metal uzman ekibi ve deneyimi ile size özel çözümler üretirken kalitesinden asla ödün vermez.

2002'den Beri

Temelleri 2002 yılında atılan Cumhur Metal, sektörde yılların verdiği güven, tecrübe ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

Çözüm Üretiyoruz

Cumhur Metal uzman ve deneyimli ekibi ile yılların getirdiği tecrübesini birleştirerek çözüm üretir.

Bayiliklerimiz

Bayisi olduğumuz markaların ürünlerini kullanıcılara sunuyor, birçok büyük markanın çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz. 

Kalite ve Tecrübe

Metal ürünlerinin işlenmesinde ve satışında “önce kalite” ilkesiyle çalışan, lider, teknolojik yeniliklerin takip ve uygulayıcısı olmanın getirdiği fiyat ve kalite avantajını müşterilerine sunan bir şirket olmak misyonumuzdur.Bu misyonumuzu gerçekleştirmek için kalite politikamızı ve temel değerlerimizi oluşturduk. Cumhur Metal bugün ise dekoratif demir ürünlerini de ekleyerek hızla ürün yelpazesini büyüterek sektörün her türlü ihtiyacına cevap veren marka bir tedarikçi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Özel Üretim100%
Satış Sonrası Destek100%
Kesim Hizmetleri100%
Teknik Destek100%