İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Kare Profiller

Kare ve dikdörtgen kutu profiller üzerinde normlara uygun olarak ve standart olarak
kalite çeşitlerini içeren çelik bantlardan, yüksek frekans kaynağı ile imal edilmektedir. Kare ve Dikdörtgen Kutu şekli olan profiller sıcak ve soğuk bantlardan ileri teknoloji kullanımı ile üretilmektedir.

Temel olarak günümüzde üretimde 2 farklı yöntem uygulanmaktadır. Entegre tesislerde demir cevherinden Yüksek fırın içerisinde demir üretimi ve devamında bu demirden profil üretimi yapılabilmektedir. Kare ve Dikdörtgen Kutu şekli olan profilleri sıcak ve soğuk bantlardan ileri teknoloji kullanımımı ile oluşan mevcut demir çelik hurdaları ile elektrik ark ocaklarında tekrar eritilmesi ile profil üretimi yapılabilmektedir.

İnşaat sektörü, çatı konstrüksiyonları, gemi inşaat sektörü, sanayi ve ağır sanayi, inşaat sanayi, makine imalatçıları, otomotiv ve otomotiv yan sanayi ile özel proje firmaları bisiklet mobilya ve çelik eşya sektörleri ile bu şekilde oluşan yapılarda kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Yapı elemanları sektörü, inşaat sektörü, çatı konstrüksiyonları, gemi inşaat sektörü, sanayi ve ağır sanayi, inşaat sanayi, makine imalatçıları, otomotiv ve otomotiv yan sanayi ile özel proje firmaları bisiklet mobilya ve çelik eşya diğer kapsayan sektör çeşitleri bu alanı oluşturmaktadır.

Entegre tesislerde demir cevherinden Yüksek fırın içerisinde demir üretimi ve devamında bu demirden profil üretimi yapılabilmektedir ve sonuçta kare ve dikdörtgen kutu profilleri üzerinde normlara uygun olarak ve standart olarak kalite çeşitlerini içeren şekilde oluşacak olan üretim sonucunda iç piyasa da arz oluşturmaktadır.

Ürün İşleme / Sipariş

Satın almış olduğunuz kutu profil, boru, lama vb. malzemelerde istediğiniz ölçülerde kesim ve büküm hizmetini işletmemiz bünyesinde vermekteyiz.                              

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01