İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Baklavalı Saclar

Baklavalı sac  sıklıkla karşılaşılan ve binaların çeşitli alanlarında kullanılan bir malzemedir. İlk önce sıcak olarak uygulanan haddeleme işleminden sonra daha pürüzsüz bir yapı elde etmek için soğuk haddeleme işlemi yapılmaktadır. Saca baskı soğuk işlem sırasında verilmektedir. Baskı işlemi saca yapılan diğer işlemlerden hem daha kolay hem de daha ekonomiktir. Demir ve çelikten üretilen taban malzemelerinde istenen en önemli özellik kaygan olmamasıdır. Bu şekilde kaygan bir yüzey tehlike yaratacaktır. Bu nedenle kayganlığı azaltan bazı yöntemler bulunmuş ve üretime yansıtılmıştır. Baklavalı sac; adından da anlaşılacağı üzere baklava desenleri barındıran bir sac malzemedir. Ağırlıklı olarak yüzey tasarımlarında kullanıldığı için kayganlık engelleyici özellikte olması önemli bir yanıdır. Üretimi esnasında haddeleme tekniği ile sacın üzerinde baklava şeklinde kabartmalar oluşturulur. Görüntü olarak şık olmakla birlikte, bu kabartma kısımları sürtünme etkisi üzerinde olumlu bir katkı sağlar. Yüzey kaymaz ve daha güvenli bir yürüme alanı yaratılmış olur.
Bu sayede açık veya kapalı alanlarda kullanılması da mümkün olmaktadır. Kapalı alanlarda kaygan olmayan ve sağlıklı bir zemin oluşmuş olur. Dış alanlarda ise yağmur ve çamurdan etkilenmez. Islak bir halde olsa da kaymaz ve kazaların olmasının önüne büyük ölçüde geçer.

Ürün İşleme / Sipariş

Birçok sac gibi baklavalı saclarda da çeşitli işlemler yapılabilmektedir.
Ürüne istediğiniz ölçülerde C.N.C kesim ve büküm işlemleri işletmemiz bünyesinde  yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için imalat bölümümüzle iletişime geçiniz.     

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01