İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Boyalı Trapez Saclar

Üretilme aşamasında maruz kaldığı sağlamlaştırma çalışmaları ve bu sağlamlığına rağmen kiremit ve tuğlalara göre daha hafif olan bir malzemedir. Yapısal sistemlerin çatı muhafaza, çatı yenileme, işlemlerinde en çok kullanılan malzeme olarak bilinmektedir. Boyalı trapez sacın tercih edilme sebeplerinden biri her alana ve her ölçüye uyarlanmasıdır. Boyalı yapısı sayesinde dekoratif ve şık bir görüntü veren trapez sacın, fiyat performans açısından şu anda alternatif bir seçeneği bulunmamaktadır. Boyalı trapez sac bu özelliklerinin yanı sıra içindeki malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanım ve dayanıklılığa imkan vermektedir.

Dayanıklı yapısı gereği normal insan ağırlığını taşıyabilecek şekilde üzerinde durulabilir ve tamirat işlemleri gerçekleştirilebilir. Hafif olmasından kaynaklı olarak montaj işlemleri basit ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Boyalı trapez sac  şekil itibari ile inşaat malzemesi gibi değil de süsleme aracı gibi durmasından dolayı çokça tercih edilmektedir. Özellikle renk seçeneklerinden dolayı iş yerlerin etrafını ya da çatılarını kaplayarak güzel görüntüler elde edilebilmektedir.

Boyalı Trapez Sac Ebatları

Ebatlar genel yapısı itibari ile kalınlık ölçüleri olarak 0.30 mm ile başlayıp 0.80 mm boyutuna kadar çıkabilmektedir. Plaka ağırlığı ise plakanın uzunluğuna ve kalınlığına göre artmaktadır. En düşük plaka ağırlığı, 2.5 kilo olarak bilinirken en ağır plaka ise 39 kilo civarındadır. Plakanın en büyük boyut oranları ise 0.80 mm kalınlığında 6000 mm uzunluğunda olarak bilinmektedir.

Ürün İşleme / Sipariş

Birçok sac gibi boyalı trapez saclarda da çeşitli işlemler yapılabilmektedir.
Ürüne istediğiniz ölçülerde C.N.C kesim ve büküm işlemleri işletmemiz bünyesinde yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için imalat bölümümüzle iletişime geçiniz.

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01