İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

DKP Saclar

DKP saclar sıcak haddelenmiş yassı çeliklerin ısıl işlem yapılmadan haddelenmesi ile üretilen ve kalınlıkları 0,20-2,00 mm aralığında değişen rulo veya plaka sac şeklindeki yassı çelik ürünleridir.

Üretilen malzemelerin fiziksel özellikleri rulo boyunca homojen olup yüzey düzgünlüğü, genişlik ve kalınlık değerleri de beklentileri en üst seviyede karşılamaktadır. DKP sac en çok sattığımız ürünler arasında yerini almaktadır.

Sac kesim makinasıyla DKP sacları istenilen ölçülerde kesim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda DKP sacları levha optimizasyon programıyla firesiz olarak keserek bizi tercih eden müşterilerimize maliyet avantajı sunmaktayız.

DKP saclar ürün çeşitliği çok olan ürünlerdir. DKP saclar aynı zamanda rulo saclardan istenilen boyutlarda kesimi yapılabilen ürünlerdir..

KULLANIM ALANLARI

DKP sacların kullanım alanları oldukça geniştir.

Soğuk şekillendirmeye uygun derin çekile bilir kaliteler, otomotiv sektöründe, mutfak eşyaları, radyatör ve havalandırma ekipmanları imalatında, mukavemet, tokluk ve sürekliliğin istendiği uygulamalarda kullanılmaktadır.

Ürün İşleme / Sipariş

Birçok sac gibi DKP saclarda da çeşitli işlemler yapılabilmektedir.
Ürüne istediğiniz ölçülerde C.N.C kesim ve büküm işlemleri işletmemiz bünyesinde yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için imalat bölümümüzle iletişime geçiniz.

 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01