İletişim
İletişim
Panotif
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
0264 242 01 01 Pzt-Cmt 09.00-18.00 Küpçüler Mah. Yeni Karasu Yolu Üzeri No:20 Erenler/ADAPAZARI
Kalite Güvenceli
ISO 9001:2008
Test Edilmiş
1.Sınıf Ürünler
Garantili
En İyi Tedarikçiler
Ürünlerimiz

Galvanizli Saclar

Galvanizli sac, düşük karbonlu soğuk ve sıcak haddelenmiş rulo sacların sıcak daldırma metodu ile, müşterinin talep ettiği uluslararası standartlara göre çinko ile kaplanmasından elde edilir. Galvaniz saclar içinde yer alan çinko sayesinde uzun yıllar paslanmaz. Bu sebeple çatılarda kullanılan bükümlü özel saclar galvaniz saclardan yapılmaktadır. Sürekli yağmur olan yerlerde, açık havada, dışarıda bile yıllarca özelliğini koruyarak paslanma yapmaz. Otomotiv sektörünün en fazla kullandığı ürün galvaniz saclardır. Arabaların kaportası ve dış kaplamasının hepsinde galvaniz saclar tercih edilmektedir. Havalandırma sistemlerinde’ de galvaniz saclar vazgeçilmezdir. Pencere sistemlerinin içinde destek sacı olarak yine galvaniz saclar kullanılır. Daha birçok sektörde galvaniz saclar tercih edilmektedir. Galvaniz sacların kullanım alanları oldukça geniştir. Siyah saclar özel ölçü istenildiğinde rulo saclardan kesimleri yapılabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Otomotiv ve beyaz eşya sanayi, havalandırma sistemlerinde, çatı izolasyonu ve kaplama, işlemlerinde, su- sakıt depolarında, soru – sazan imalatında, ambalaj sanayiinde, pencere, sistemlerinde destek profili olarak, prefabrik ev yapımında baraka yapımı gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Ürün İşleme / Sipariş

Birçok sac gibi galvenizli saclarda da çeşitli işlemler yapılabilmektedir.
Ürüne istediğiniz ölçülerde C.N.C kesim ve büküm işlemleri işletmemiz bünyesinde yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için imalat bölümümüzle iletişime geçiniz.
 Mail: bilgi@cumhurmetal.com

Tel: 0264 242 01 01